fbpx

Sipariş için telefonlarımız

0232 276 10 20 – 260 10 20

Makine Halısı Yıkama

Makine halılarınız özel yıkama şampuanı ile tam otomatik makinelerimizde yıkandıktan sonra kırık olmaması için özel makinesinde sıkıldıktan sonra belli bir ısıda tutulan odalarda temiz hava ile kurutulmaktadır.

El Dokuma Halısı Yıkama

Değerli el dokuma halılarınız itina ile durumuna göre makinede veya tek olarak özel yıkama yöntemleri ile yıkanmaktadır. Sonrasında özel kurutma alanımızda kurutulmaktadır.

Shaggy Halısı Yıkama

Shaggy halılarınız özel yapısı itibari ile orjinal hali bozulmaması için makinelerimizde buna göre ayar yapılarak, özel şampuan kullanılarak yıkamaya alınmaktadır. Sıkma işlemi yapıldıktan sonra özel kurutma alanımızda kurutulmaktadır.

Rug Halı Yıkama

Rug halılarınız tipine göre şampuan kullanılarak otomatik makinelerimizde tek tek yıkanmaktadır. Sıkma işleminden sonra belli bir ısıda tutulan özel kurutma alanımızda doğal hava ile kurutulmaktadır.

İpek Halı Yıkama

İpek halılarınız özel yıkama şampuanı ile tek tek itina ile yıkanıp belirli bir ısıya ayarlanmış özel alanda diğer halılardan ayrı olarak kurutma işlemi yapılmaktadır. Kurutma işleminden sonra özel paketinde kapına kadar teslim edilmektedir.

Koltuk Yıkama

Yıkanması gereken koltukalarınızı evinize kadar yıkama ekipmanları ile beraber gelip yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Yıkama işlemi son sistem koltuk yıkamaya öze makinelerimiz ile yapılmaktadır. Sonrasında %90 oranında kurutulmaktadır.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz genelde tozlanmakta ve tozu çok zor alınmaktadır. Stor perdeleriniz evinizden alınıp yıkanıp temizlendikten sonra yine evinize kadar teslim edilmektedir. 

Sipariş için telefonlarımız

0232 276 10 20 – 260 10 20

Whatsapp
Soru sorun.
Pürüpak Halı Yıkama
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?